Bedankt voor het vertrouwen het afgelopen jaar! Om jou te bedanken bieden we GRATIS verzending (in België) aan op alles gedurende de hele maand januari.
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • In januari gratis thuislevering in België
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
Bedankt voor het vertrouwen het afgelopen jaar! Om jou te bedanken bieden we GRATIS verzending (in België) aan op alles gedurende de hele maand januari.
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • In januari gratis thuislevering in België
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Boeken
  2. Spannende boeken
  3. Thrillers
  4. De volvo moordenaar & Kwaad bloed

De volvo moordenaar & Kwaad bloed

George Bracke thriller omnibus deel 3

Stefaan Van Laere
Hardcover | Nederlands | George Bracke thriller omnibus | nr. 3
€ 19,95
+ 39 punten
Levering 1 à 4 weken
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
In januari gratis thuislevering in België (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

Tussen de meer dan 60 boeken (zowel fictie als non-fictie voor jeugd en volwassenen) met een oplage van ruim 350.000 exemplaren die schrijver Stefaan Van Laere intussen publiceerde, nemen de George Bracke thrillers een speciale plaats in.
In deel 3 van de George Bracke Thriller Omnibus beleven we de 5de en 6de etappe uit het leven van deze Gentse politiecommissaris van vlees en bloed.
In De Volvo moordenaar en Kwaad bloed komen de vertrouwde figuren van deze thrillercyclus terug. Te beginnen met commissaris George Bracke, een politieman ‘anders dan anders’ die niet tegen bloed kan. En niet te vergeten zijn echtgenote Annemie Vervloet, woordvoerster bij de politie.
Met autofabriek Volvo in Oostakker en de voor George Bracke zo vertrouwde Schotse whiskywereld als setting krijgen we te maken met toestanden uit het dagelijks leven overgoten met een fikse portie misdaad, beleefd door mensen met hun kleine kantjes en hun vreugde en verdriet.
‘Een veelzijdig man die Van Laere… Een auteur die indruk blijft maken, en die ondertussen een halve rek van boeken wist te scheppen, tot genoegen van diegenen die hem reeds hebben ontdekt. Hij verdient de titel van één van de grote klassiekers van de actuele misdaadromans van Vlaanderen…’ (KBC-Proxis)
‘Een man die weet waarover hij schrijft, dat moet aangemoedigd worden.’ (Menzo)
‘De Bracke thrillers lezen eens zo prettig omdat ze zich op Vlaamse bodem afspelen’. (TV-Familie)

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
200
Taal:
Nederlands
Reeks:
Reeksnummer:
nr. 3

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9789490243739
Verschijningsdatum:
14/03/2013
Uitvoering:
Hardcover
Afmetingen:
148 mm x 210 mm
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 39 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
SOLDEN

30% korting

op een mooie selectie boeken en papierwaren
SOLDEN
solden
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.