• Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Winkels
  • Verlanglijstje
  • Winkelmandje

De kustmoorden

J.D. Barker, James Patterson
Paperback | Nederlands
€ 20,00
+ 40 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25
Gratis levering in je Standaard Boekhandel
Haal af binnen de 5 werkdagen nadat je bestelling klaarligt
of
Ik haal af in
Beschikbaar in 124 andere winkel(s)

Omschrijving

James Patterson & J.D. Barker De kustmoorden Het begin van een bloedstollende nieuwe serie door thrillerlegende James Patterson en bestsellerauteur J.D. Barker Er ligt een lijk in je badkuip. Je hebt het slachtoffer nooit eerder gezien. Maar de politie zegt van wel. Wereldwijd 300 miljoen boeken van James Patterson verkocht Al 55.000 exemplaren van Barkers Sam Porter-serie verkocht in Nederland en Vlaanderen Voor de fans van J.D. Barker, James Patterson, Jussi Adler-Olsen en Karin Slaughter Als sinds hun traumatische kindertijd vertrouwen Michael en Megan Fitzgerald alleen elkaar. Ze moeten wel, na alles wat hun ouders hun hebben aangedaan. Als Michael thuiskomt en het lijk van een onbekende vrouw in zijn badkuip vindt, belt hij direct de politie. Maar als die even later op de stoep staat, hebben ze bewijs dat Michael het slachtoffer kende. Waarom kan Michael zich daar niets van herinneren? Het mag duidelijk zijn dat iemand een gruwelijk spel met hem speelt. Terwijl Michael wordt afgevoerd naar het politiebureau, zet Megan alles op alles om haar broer vrij te pleiten. Als het dodental oploopt en de moorden steeds meer herinneringen aan hun kindertijd oproepen, begint zelfs zij te twijfelen. Hoe goed kent ze haar broer echt? Aan detective Garrett Dobbs en fbi-agent Jessica Gimble de taak de diep begraven geheimen van de Fitzgeralds te ontrafelen en de dader te ontmaskeren - voor er meer slachtoffers vallen. Pers en boekverkopers 'Heeft alles wat het seriemoordenaarsgenre nodig heeft: een race tegen de klok en spanning tot het eind.' HHHH VN Detective & Thrillergids 'Dit boek blaast je omver, een van de beste die ik tot nu toe gelezen heb.' Clemens Gommers, Broese Boekverkopers, Utrecht 'Een garantie voor nachtmerries.' Veronica Magazine 'Voor liefhebbers van zeer spannende boeken is Barker een nieuwe ontdekking! Een pageturner van begin tot eind.' Janna Navis, Boekhandel Dominicanen, Maastricht 'Een van de spannendste boeken ooit. Ik kon hem niet wegleggen!' HHHH Hebban.nl James Patterson is een van de populairste thrillerschrijvers ter wereld. Hij schreef bijna vijftig boeken die allemaal bestsellers werden en in veertig talen werden vertaald. Het meest bekend is hij om zijn Alex Cross-serie, waarvan twee delen werden verfilmd met Morgan Freeman in de titelrol. Patterson woont in Florida. J.D. Barker begon zijn carrière als journalist en ghostwriter. Zijn internationale doorbraak kwam met Horen, zien, zwijgen, het eerste deel in de bestsellertrilogie over rechercheur Sam Porter. Barkers werk wordt in de pers regelmatig vergeleken met dat van Stephen King, Dean Koontz en John Saul. Barker woont in Amerika met zijn gezin.

Specificaties

  • Productcode (EAN): 9789022593073
  • Verschijningsdatum: 25/03/2021
  • Aantal bladzijden: 430
  • Uitgeverij: Meulenhoff Boekerij B.V.
  • Afmetingen: 150 mm x 232 mm
  • Gewicht: 726 g
Toon meer

Beoordelingen

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 430
  • Productcode (EAN): 9789022593073
  • Taal: Nederlands
  • Verschijningsdatum: 25/03/2021