Mannen zijn niet te vertrouwen. Na wat Isobel is overkomen en het werk dat ze doet, weet ze het zeker. Nadat de Renegades haar twee jaar geleden hebben gered, heeft ze haar leven omgegooid, geeft les in zelfverdediging aan lotgenoten en helpt ze vrouwen met hun ontrouwe mannen. Samen met haar hond Dexter komt ze de dagen door.
De vraag die Colton bezighoudt sinds hij Isobel tegenkwam tijdens een van de clubzaken is: wat deed ze daar? Zijn interesse in haar verdiept en als hij erachter komt dat zij zijn oude online kennis Dragonfly is, zoekt hij een weg terug in haar leven.
Samen met Isobel start hij een onderzoek naar het verleden van Kenzi en Norah waarbij hij haar online vaardigheden kan gebruiken.
Langzaam maar zeker ontrafelen Colton en Isobel een verleden dat ook het hare raakt.
Zolang ze zich maar op het verleden focussen, hoeven ze niet na te denken over het heden, waar de gevoelens tussen die twee steeds duidelijker worden. Maar voor Isobel zich daaraan over kan geven, zal ze eerst haar oude wonden moeten helen... en mannen leren vertrouwen.
En is Colton degene die haar dat kan leren?
We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.