• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

Commander Toad and the Space Pirates

Jane Yolen
Paperback | Engels | Commander Toad | nr. 6
€ 8,45
+ 16 punten
Levering 2 à 3 weken
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 30 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

"A funny space adventure that spoofs Star Wars while providing an easy-to-read story." --Booklist

It's been a long trip, and Commander Toad and the crew of the Star Warts are bored. They've played all the games and watched all the movies and read all the books on the ship. Suddenly the alarm goes off--pirates are coming aboard, led by Commander Salamander, Scourge of the Skies and Goon of the Galaxies. Is the crew going to have to play his favorite game--Hop the Plank?

Fans of DK Readers: LEGO Star Wars, Tom Angleberger's Origami Yoda, and silliness will toad-ally love Commander Toad!

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
64
Taal:
Engels
Reeks:
Reeksnummer:
nr. 6

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9780698114197
Verschijningsdatum:
27/01/1997
Uitvoering:
Paperback
Bestandsformaat:
Trade paperback (VS)
Afmetingen:
149 mm x 215 mm
Gewicht:
127 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 16 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
BUNDELPROMO

2+1 GRATIS op meer dan 200 producten

Profiteer nu van onze vroegboekkortingen
BUNDELPROMO
2+1 GRATIS op meer dan 200 producten
ACTIEPRIJS

€ 10 korting

op de Vivlio Light en Light HD e-reader
ACTIEPRIJS
Vivlio Light en Light HD e-reader met € 10 korting
AANGERADEN

Dé boeken bij jouw vakantiebestemming

door ons geselecteerd
AANGERADEN
Dé boeken bij jouw vakantiebestemming
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.