• Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Winkels
  • Verlanglijstje
  • Winkelmandje

Clean Getaway

Nic Stone
Paperback
€ 8,45
+ 16 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25
Gratis levering in je Standaard Boekhandel
Haal af binnen de 5 werkdagen nadat je bestelling klaarligt

Omschrijving

From New York Times bestselling author Nic Stone comes a middle-grade road-trip story through American race relations past and present, perfect for fans of Ross Welford and Jason Reynolds.

Specificaties

  • Productcode (EAN): 9781913311025
  • Verschijningsdatum: 5/03/2020
  • Uitgeverij: Knights Of Media
  • Afmetingen: 200 mm x 130 mm
  • Gewicht: 206 g
Toon meer

Beoordelingen

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Productcode (EAN): 9781913311025
  • Verschijningsdatum: 5/03/2020