• Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

Calling My Name

Liara Tamani
Paperback | Engels
€ 11,95
+ 23 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

"Calling My Name is a treasure."--Nic Stone, New York Times-bestselling author of Dear Martin

Calling My Name is a striking, luminous, and literary exploration of family, spirituality, and self--ideal for readers of Jacqueline Woodson, Jandy Nelson, Naomi Shihab Nye, and Sandra Cisneros.

This unforgettable novel tells a universal coming-of-age story about Taja Brown, a young African American girl growing up in Houston, Texas, and deftly and beautifully explores the universal struggles of growing up, battling family expectations, discovering a sense of self, and finding a unique voice and purpose.

Told in fifty-three short, episodic, moving, and iridescent chapters, Calling My Name follows Taja on her journey from middle school to high school. Literary and noteworthy, this is a beauty of a novel that captures the multifaceted struggle of finding where you belong and why you matter.

Specificaties

  • Productcode (EAN): 9780062656872
  • Verschijningsdatum: 4/09/2018
  • Aantal bladzijden: 320
  • Uitgeverij: Greenwillow Books
  • Auteur(s): Liara Tamani
  • Afmetingen: 130 mm x 201 mm
Toon meer
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 320
  • Taal: Engels

Eigenschappen

  • Productcode (EAN): 9780062656872
  • Verschijningsdatum: 4/09/2018
  • Uitvoering: Paperback
  • Bestandsformaat: Trade paperback (VS)
  • Afmetingen: 130 mm x 201 mm
  • Gewicht: 249 g