• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

Burning Midnight E-BOOK

Will McIntosh
E-book | Engels
€ 10,99
+ 10 punten
Uitvoering
Onmiddellijk beschikbaar
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Onmiddellijk geleverd via e-mail

Omschrijving

For fans of The Maze Runner and The 5th Wave, this debut YA novel from Hugo Award-winner Will McIntosh pits four teens against an evil billionaire in the race of a lifetime.

Sully is a sphere dealer at a flea market. It doesn't pay much - Alex Holliday's stores have muscled out most of the independent sellers - but it helps him and his mum make the rent. No one knows where the brilliant-coloured spheres came from. One day they were just there, hidden all over the earth like huge gemstones. Burn a pair and they make you a little better: an inch taller, skilled at maths, better-looking. The rarer the sphere, the greater the improvement - and the more expensive the sphere.

When Sully meets Hunter, a girl with a natural talent for finding spheres, the two start searching together. What they find will change more than just their lives . . . Because the entire world fights over spheres, but no one knows why they're here or what their powers are . . . until now.

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Taal:
Engels

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9781509803576
Verschijningsdatum:
10/02/2016
Uitvoering:
E-book
Beveiligd met:
Adobe DRM
Bestandsformaat:
ePub
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 10 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
MUST-HAVES

Hier bloeit iets

Nu dubbele punten op onze selectie nieuwe titels
MUST-HAVES
Hier bloeit iets
AANGERADEN

Onze cadeautips

voor Vaderdag
AANGERADEN
Onze cadeautips voor Vaderdag
VADERDAG ACTIE

Alleen in onze winkels: kortingsbon van € 10 voor e-books

bij een Vivlio e-reader
VADERDAG ACTIE
Vivlio e-reader + € 10 aan e-books
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.