• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

Brigantia E-BOOK

Een moord op zijn legerbasis leidt Centurion Flavius Ferox naar complotten tegen het keizerrijk, en tegen Rome zelf

Adrian Goldsworthy
E-book | Nederlands | Centurion
€ 13,99
+ 13 punten
Uitvoering
Onmiddellijk beschikbaar
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Onmiddellijk geleverd via e-mail

Omschrijving

Sfeervolle historische fictie voor de lezers van Ken Follett en Bjørn Andreas Bull-Hansen, auteur van de Jomsviking-serie

100 n. Chr. De strijdlustige centurion Flavius Ferox is gestationeerd aan het front van Britannia. Hij heeft de opdracht de vrede te bewaren tussen de Romeinen en de barbaarse stammen van het noorden. Dan wordt hij door de gouverneur opgeroepen om naar de hoofdstad, Londinium, te komen. Maar vlak voor zijn vertrek wordt er een op brute wijze vermoorde ex-slaafgemaakte gevonden in zijn thuisbasis, het Romeinse fort Vindolanda – en Ferox moet de moordenaar vinden.

Het spoor leidt hem naar complotten tegen het Romeinse keizerrijk – maar ook naar een oude vijand. Ferox moet op zijn hoede zijn voor ­bandieten, soldaten en gladiatoren die hem proberen te vermoorden, en voor oude vrienden die verraders blijken te zijn. Langzaam maar zeker wordt Ferox naar de oude druïden op het eiland Mona gelokt en raakt hij verzeild in de bittere machtsstrijd onder de Brigantes, de machtige stam uit het noorden.

In de pers


"...De combinatie van thrillerelementen en historische feiten maken van Brigantia een onvergetelijke en spannende reis door de Romeinse tijd..."**** ThrillZone.nl

‘Een zeldzaam helder en leesbaar overzicht van een weerbarstig onderwerp als Romeinse oorlogsvoering.’ Athenaeum Boekhandel, Amsterdam

‘Goldsworthy weegt zijn bronnen, schrijft met flair en een vleugje humor en heeft oog voor de smakelijke details, zoals het een in Oxford gepromoveerde verteller betaamt.’ Nederlands Dagblad

‘Adrian Goldsworthy is een begrip op het gebied van Romeinse geschiedenis. In geuren en kleuren vertelt hij alles over de vechtlust van de Romeinen.’ Historisch Nieuwsblad

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
400
Taal:
Nederlands
Reeks:

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9789402320510
Verschijningsdatum:
5/06/2024
Uitvoering:
E-book
Beveiligd met:
Digital watermarking
Bestandsformaat:
ePub
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 13 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
BUNDELPROMO

2+1 GRATIS op meer dan 200 producten

Profiteer nu van onze vroegboekkortingen
BUNDELPROMO
2+1 GRATIS op meer dan 200 producten
AANGERADEN

Dé boeken bij jouw vakantiebestemming

door ons geselecteerd
AANGERADEN
Dé boeken bij jouw vakantiebestemming
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.