• Gratis levering in België vanaf € 25
  • Altijd een winkel in je buurt
  • Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Ruim aanbod met 12 miljoen producten
  • Winkels
  • Verlanglijstje
  • Winkelmandje

Beloved Poison

A Jem Flockhart Mystery

E. S. Thomson
Hardcover
€ 17,95
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

Set in a crumbling hospital in the 1850s, Beloved Poison is a richly atmospheric debut, perfect for fans of Andrew Miller's PURE.

Specificaties

Toon meer

Beoordelingen

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 400
  • ISBN-nummer: 9781472122278
  • Verschijningsdatum: 3/03/2016
  • Reeks: Jem Flockhart