• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

Automatic Reload

A Novel

Ferrett Steinmetz
Paperback | Engels
€ 24,45
+ 48 punten
Levering 2 à 3 weken
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 30 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

Ferrett Steinmetz's high-octane cyberpunk romance Automatic Reload about a tortured mercenary and the genetically enginnered assassin he loves.

Meet Mat, a tortured mercenary who has become the perfect shot, and Silvia, an idealistic woman genetically engineered to murder you to death.

Together they run for the shadiest corporation in the world...and realize their messed-up brain chemistry cannot overpower their very real chemistry.

Automatic Reload is the genre's most unexpectedly heartfelt romantic comedy with explosions, perfect for fans of both Altered Carbon and Atomic Blonde.

"Shadowrun with a conscience."--Hugo Award-winning author Jim C. Hines

"LUXURIATES in the intricate beauty that is technology, exults in the mechanics of cyberpunk. And it does all this while being a ROM-COM with a lot of EXPLOSIONS."--Cassandra Khaw, finalist for the British Fantasy and Locus Awards for Hammers on Bone

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
304
Taal:
Engels

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9781250168214
Verschijningsdatum:
28/07/2020
Uitvoering:
Paperback
Bestandsformaat:
Trade paperback (VS)
Afmetingen:
135 mm x 208 mm
Gewicht:
272 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 48 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
BUNDELPROMO

2+1 GRATIS op meer dan 200 producten

Profiteer nu van onze vroegboekkortingen
BUNDELPROMO
2+1 GRATIS op meer dan 200 producten
ACTIEPRIJS

€ 10 korting

op de Vivlio Light en Light HD e-reader
ACTIEPRIJS
Vivlio Light en Light HD e-reader met € 10 korting
AANGERADEN

Dé boeken bij jouw vakantiebestemming

door ons geselecteerd
AANGERADEN
Dé boeken bij jouw vakantiebestemming
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.