
Frank Raes maakte naam als sportjournalist bij de VRT. Hij was de stem bij tal van sportevenementen, op EK’s en WK’s voetbal, op de Olympische Spelen en presentator van een hele reeks programma’s op de nationale omroep zoals Sportweekend en Extra Time.
Maar tussen al die activiteiten door ontwikkelde hij een stevige passie voor fotografie, verdiepte zich in de wereld van lenzen, diafragma’s, sluitertijden, sensoren, witbalansen, vibratiereductie, autofocus, exposure, …, om op zoek te gaan naar die ene ultieme foto; de foto geen uitleg behoeft, maar alles zegt.
Tot het eind zijner dagen zal hij op zoek blijven maar ondertussen heeft hij wel duizenden foto’s gemaakt. In het binnenland maar ook in het buitenland.
In dit boek vindt u een bloemlezing van de foto’s die Frank Raes op zijn vele tochten nam.
Om vast te stellen dat elk land, elke plek, zijn eigen geheimen koestert, zijn eigen schoonheid, zijn eigen droefenis, maar ook dat al die landen en plekken elkaar achternalopen en veel overeenkomsten vertonen.
Daarover handelt dit fotoboek: over verschillen en gelijkenissen.
Altijd Overal.
We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.