• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

Alarums E-BOOK

Dangerous visions abound in this gripping horror novel

Richard Laymon
E-book | Engels
€ 3,49
+ 3 punten
Onmiddellijk beschikbaar
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Onmiddellijk geleverd via e-mail

Omschrijving

All signs point to foul play...

Alarums is a haunting novel from the master of horror, Richard Laymon. Perfect for fans of Stephen King and Joe Hill.


Melanie Conway knows something is wrong when she starts having visions again. Her boyfriend, Bodie, wants to help but they are too late. Her father has been in a hit and run accident. Melanie's sister, Penelope, is having problems of her own. She keeps receiving strange calls. Bodie is drawn into the mystery and gets more than he bargained for...

What readers are saying about Alarums:

'Brilliant! Everything you would expect from the master of horror'

'Another masterpiece by Mr Laymon'

'Five stars'

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Taal:
Engels

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9780755391646
Verschijningsdatum:
11/04/2012
Uitvoering:
E-book
Beveiligd met:
Adobe DRM
Bestandsformaat:
ePub
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 3 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
BUNDELPROMO

2+1 GRATIS op meer dan 200 producten

Profiteer nu van onze vroegboekkortingen
BUNDELPROMO
2+1 GRATIS op meer dan 200 producten
ACTIEPRIJS

€ 10 korting

op de Vivlio Light en Light HD e-reader
ACTIEPRIJS
Vivlio Light en Light HD e-reader met € 10 korting
AANGERADEN

Dé boeken bij jouw vakantiebestemming

door ons geselecteerd
AANGERADEN
Dé boeken bij jouw vakantiebestemming
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.