• Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

Afterworlds: The Book of Doom

Barry Hutchison
Paperback
€ 9,95
+ 19 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

The second hilarious book in Barry's AFTERWORLDS sequence - comic fantasy perfect for fans of Pratchett and Douglas Adams.

Specificaties

Toon meer
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 400

Eigenschappen

  • Productcode (EAN): 9780007440917
  • Verschijningsdatum: 28/02/2013
  • Uitvoering: Paperback
  • Afmetingen: 200 mm x 168 mm
  • Gewicht: 268 g