• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
€ 19,45
+ 38 punten
Uitvoering
Levering 1 à 2 weken
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 30 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

Star-crossed lovers, meddling immortals, feigned identities, battles of wits, and dire warnings: these are the stuff of fairy tale, myth, and folklore that have drawn us in for centuries.

Sixteen bestselling and acclaimed authors reimagine the folklore and mythology of East and South Asia in short stories that are by turns enchanting, heartbreaking, romantic, and passionate.

Compiled by We Need Diverse Books's Ellen Oh and Elsie Chapman--who both contributed stories to this edition, as well--the authors included in this exquisite collection are: Renée Ahdieh, Sona Charaipotra, Preeti Chhibber, Roshani Chokshi, Aliette de Bodard, Melissa de la Cruz, Julie Kagawa, Rahul Kanakia, Lori M. Lee, E. C. Myers, Cindy Pon, Aisha Saeed, Shveta Thakrar, and Alyssa Wong.

A mountain loses her heart. Two sisters transform into birds to escape captivity. A young man learns the true meaning of sacrifice. A young woman takes up her mother's mantle and leads the dead to their final resting place.

From fantasy to science fiction to contemporary, from romance to tales of revenge, these stories will beguile readers from start to finish. For fans of Neil Gaiman's Unnatural Creatures and Ameriie's New York Times-bestselling Because You Love to Hate Me.

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
336
Taal:
Engels
Leeftijd:

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9780062671158
Verschijningsdatum:
26/06/2018
Uitvoering:
Hardcover
Bestandsformaat:
Genaaid
Afmetingen:
152 mm x 208 mm
Gewicht:
362 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 38 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
BUNDELPROMO

2+1 GRATIS op meer dan 200 producten

Profiteer nu van onze vroegboekkortingen
BUNDELPROMO
2+1 GRATIS op meer dan 200 producten
AANGERADEN

Dé boeken bij jouw vakantiebestemming

door ons geselecteerd
AANGERADEN
Dé boeken bij jouw vakantiebestemming
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.