• Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Winkels
  • Verlanglijstje
  • Winkelmandje

A Tale of Magic...

Chris Colfer
Hardcover | A Tale of Magic
€ 15,45
+ 30 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

A new adventure series set in the Land of Stories universe from the No. 1 New York Times bestselling author, Chris Colfer, perfect for new and old fans! For readers of The School for Good and Evil and Pages & Co.

Specificaties

Toon meer

Beoordelingen

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

Eigenschappen

  • Productcode (EAN): 9781510202115
  • Verschijningsdatum: 1/10/2019
  • Uitvoering: Hardcover
  • Afmetingen: 141 mm x 218 mm
  • Gewicht: 636 g