• Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

A Broken Family

Kitty Neale
Paperback | Engels
€ 11,95
+ 23 punten
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

Happiness comes at a price...

Though besotted with one another, Amy Miller and Thomas Frost have never had it easy. From very different sides of the tracks, their romance was doomed from the moment Thomas's overbearing mother Celia vowed to separate them.

Celia writes to her eldest son, asking him to come home and help to split the pair up. But when Jeremy returns to Battersea it's clear he wants everything that belongs to Thomas - especially his wife.

As Jeremy's dangerous obsession grows, Amy must fight for her marriage and her baby. Will she and Thomas ever find the happiness they long for?

A gripping, heartbreaking and gritty family drama from the Sunday Times bestseller, perfect for fans of Katie Flynn and Dilly Court.

Specificaties

  • Productcode (EAN): 9781847562449
  • Verschijningsdatum: 25/01/2022
  • Aantal bladzijden: 400
  • Uitgeverij: Avon Books
  • Auteur(s): Kitty Neale
  • Afmetingen: 129 mm x 198 mm
Toon meer
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 400
  • Taal: Engels

Eigenschappen

  • Productcode (EAN): 9781847562449
  • Verschijningsdatum: 25/01/2022
  • Uitvoering: Paperback
  • Bestandsformaat: Trade paperback (VS)
  • Afmetingen: 129 mm x 198 mm
  • Gewicht: 2599 g