Bedankt voor het vertrouwen het afgelopen jaar! Om jou te bedanken bieden we GRATIS verzending (in België) aan op alles gedurende de hele maand januari.
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • In januari gratis thuislevering in België
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
Bedankt voor het vertrouwen het afgelopen jaar! Om jou te bedanken bieden we GRATIS verzending (in België) aan op alles gedurende de hele maand januari.
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • In januari gratis thuislevering in België
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

De laatste stap naar bewustzijn

inzichten in de oorzaak en betekenis van de creatie

Jaap Hiddinga
Paperback | Nederlands
€ 19,95
+ 39 punten
Uitvoering

Omschrijving

Waarom bestaat het leven, de schepping, en de menselijke levensvorm? Er zijn veel gedachten over de schepping en de creatie van het leven door een goddelijke intelligentie, maar wat is de werkelijkheid? Dit boek gaat diep in op recente herontdekte geschriften uit het oude India, de allerlaatste ontwikkelingen in de kwantumnatuurkunde, aangevuld met inzichten vanuit de geestelijke wereld, die de laatste stap naar het volledige bewustzijn in de ziel laten zien.
In feite creëert de ziel zelf zijn/haar wereld en vanuit dat weten kunnen we op concrete wijze uit de illusie van deze schepping stappen. Deze laatste stap naar dat ultieme bewustzijn laat de verbijsterende eenvoud en schoonheid zien van het niveau, dat boven alle kennis en ideeën van nu over bewustzijn en spiritualiteit uit gaat. Het ultieme bewustzijn is er voor iedereen binnen handbereik.

Jaap Hiddinga studeerde kwantumnatuurkunde en chemie. Hij kreeg in 1993 een openbaring die zijn leven en denken totaal veranderde. Hij houdt zich al geruime tijd bezig met het schrijven van boeken en het geven van consulten. Daarnaast geeft hij adviezen over duurzame energiebronnen zoals wind en zon. Hij heeft vele boeken geschreven. In het BRES-fonds verschenen: Transformatie naar nieuw leven, Voorbij de illusie, Visioenen vanuit de bron, Boeddha en de uil, De verwarde mens en De Levensbron.

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
182
Taal:
Nederlands

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9789492500892
Verschijningsdatum:
1/03/2018
Nieuwere uitgave:
Uitvoering:
Paperback
Afmetingen:
140 mm x 210 mm
Gewicht:
285 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 39 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
SOLDEN

30% korting

op een mooie selectie boeken en papierwaren
SOLDEN
solden
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.