• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Evenementen
  2. Signeersessie Alexander Colin met 'Het laatste slachtoffer'
Signeersessie Alexander Colin met 'Het laatste slachtoffer'

Signeersessie Alexander Colin met 'Het laatste slachtoffer'

za 11 jul | 11:00 tot 12:00 uur
Standaard Boekhandel Halle
Molenborre 16
1500 HALLE
Meer informatie over deze winkel

Op zaterdag 11 juli signeert Alexander Colin het boek 'Het laatste slachtoffer' in Standaard Boekhandel Halle. Iedereen welkom!

Over 'Het laatste slachtoffer'

Op een verlaten industrieterrein wordt een gruwelijke ontdekking gedaan. Het tafereel lijkt het zoveelste macabere werk van de Regisseur, de seriemoordenaar die het land al maanden in zijn greep houdt. Zijn methode is even sadistisch als theatraal: hij ontvoert mensen in duo’s en maakt van hun laatste dagen een zorgvuldig geënsceneerd schouwspel. Maar er is één verschil – dit keer heeft een van zijn slachtoffers het overleefd.

Wanneer traumatherapeut Max West ingeschakeld wordt om het laatste slachtoffer te begeleiden, raakt ze gefascineerd door de raadsels rondom de dader. Wie is deze man, die zijn misdaden als een voorstelling regisseert? En waarom lijkt het alsof zijn verhaal nog niet is afgelopen?

Terwijl Max dieper graaft in het trauma van haar nieuwe patiënt, groeit het gevoel dat iemand de gebeurtenissen van dichtbij volgt. Misschien zelfs dichterbij dan ze denkt.

'Het laatste slachtoffer' is verkrijgbaar in onze webshop en bij een Standaard Boekhandel in je buurt.

Andere evenementen in deze winkel

Signeersessie Sofie De Wit en Raphaël Nef met 'Tien jaar vroeger met pensioen'
Signeersessie Sofie De Wit en Raphaël Nef met 'Tien jaar vroeger met pensioen'
za 25 jul | 11:00 tot 12:00 uur
Standaard Boekhandel Halle
Laat jouw exemplaar signeren!
Op zaterdag 25 juli komen Sofie De Wit en Raphaël Nef het boek 'Tien jaar vroeger met pensioen' signeren in Standaard Boekhandel Halle.