Op zaterdag 25 juli signeert Pedrouchka Samy het boek 'Pluk je geluk' in Standaard Boekhandel Ring Kortrijk. Iedereen welkom!
In de kleine bloemenwinkel Pluk je geluk van Linde vermengen de geuren van verse bloemen en warme thee zich met verhalen die wachten om ontdekt te worden. Tussen boeketten en kopjes thee ontstaat een plek waar mensen even mogen vertragen.
Wanneer Eva op het juiste moment binnenkomt, groeit er een bijzondere samenwerking. Het theehoekje wordt het kloppend hart van de winkel, waar smaken verfijnd worden met de honing van imker Wout.
Ondertussen zijn de herinneringen aan Lindes oma nooit ver weg.
Pluk je geluk vertelt over ontmoetingen die blijven hangen en onverwachte gesprekken die nazinderen, over geluk dat soms schuilt in iets eenvoudigs: een handgeschreven wens, een kopje thee of een bloem met een betekenis.
Dit boek nodigt je uit om binnen te stappen, plaats te nemen en mee te leven. Om te vertragen, te voelen en je eigen geluk te plukken.
Ontdek de warmte, de kleuren, de geuren en de verhalen.
‘Pluk je geluk’ is verkrijgbaar in jouw Standaard Boekhandel.