Uiltje
GRATIS levering bij een Standaard Boekhandel in je buurt

Verboden verleiding

Karel Soffers
Paperback
Nederlandstalig
ISBN :
9789022334720
Publicatiedatum :
15/11/2017
Pagina's :
160
Uitgever :
Manteau
Ondertitel :
Louise Elsschot en de prijs van succes
Gewicht :
199 gr
Uitvoering :
Met zachte kaft
Afmetingen :
215 mm x 140 mm x 12 mm
Editie :
1e editie
€ 15,00
Op werkdagen voor 22 u. besteld, morgen geleverd
help Bestel je op maandag t.e.m. vrijdag voor 22 uur? Dan wordt je bestelling de volgende dag geleverd.

Bestel je op zaterdag of zondag? Dan wordt je bestelling dinsdag geleverd.

We doen er alles aan om je bestelling op tijd te leveren, maar in uitzonderlijke gevallen kan de levering vertraagd zijn.
+ In winkelmandje + In verlanglijstje

Omschrijving

'Verboden verleiding' gaat verder waar de succesvolle film 'Verborgen verlangen' is geëindigd.

Het gaat Louise Elsschot voor de wind: het boek 'Verborgen verlangen' is een immens succes, ze heeft een eigen schoenenzaak, vormt een
gelukkig koppel met uitgever Vincent Van Brakel en verwacht haar eerste kindje. Maar al snel blijkt dat een leven in de schijnwerpers ook een schaduwkant heeft.
Wanneer Louise een belangrijke rol krijgt in de langverwachte verfilming van het boek, gaat de bal aan het rollen. Nu ze eindelijk de kans krijgt om haar ambities waar te maken, slaagt ze er maar moeilijk in om die te verzoenen met haar nieuwe gezinsleven. En dan is er nog die zonderlinge man die haar sinds de Boekenbeurs lijkt te volgen. Hoelang zal ze haar geheim nog kunnen bewaren?

Een must read voor de fans van Louise Elsschot en Astrid Coppens!
Opmerking
Het boek dat je aan je winkelmandje toevoegt, is een e-book. Na aankoop verschijnt het e-book onmiddellijk in ‘Mijn e-bibliotheek’ en ontvang je een e-mail met een link om het e-book te downloaden.
Er is 1 product toegevoegd aan je winkelmandje
product thumb
 
 
 
Je winkelmandje bevat nu producten en bedraagt: product en bedraagt:
Speciaal voor jou geselecteerd
De buitenstaanderNederlandstaligStephen King 
€ 24,99
50 tinten wijsNederlandstaligLynn Wesenbeek, Kris Colpaert 
€ 19,99
De CalderaNederlandstaligJohn Flanagan 
€ 16,99
Een OdysseeNederlandstaligDaniel Mendelsohn 
€ 22,99

Verder winkelen
Reviews
Schrijf je eigen review
Nieuw
Verhalen uit de GrauwzoneNederlandstaligJ.M.H. Berckmans 
€ 19,95
TegengifNederlandstaligKelly Ter Velde 
€ 17,50
De dame met de camelia'sNederlandstaligAlexandre Dumas 
€ 15,00
De prutserNederlandstaligMarieke Theeuwes 
€ 19,95

Deze review werd al gerapporteerd als ongepast.
Onze moderators zullen dit zo snel mogelijk nakijken.

Wat is de reden waarom deze review niet had mogen verschijnen?

Onze moderator zal dit dan zo snel mogelijk nakijken

Verboden verleiding

Verboden verleiding

Karel Soffers

ISBN :
9789022334720
Publicatiedatum :
15/11/2017
Pagina's :
160
Uitgever :
Manteau
Ondertitel :
Louise Elsschot en de prijs van succes
Gewicht :
199 gr
Uitvoering :
Met zachte kaft
Afmetingen :
215 mm x 140 mm x 12 mm
Editie :
1e editie

Stuur dit product door naar je vrienden

Is dit iets voor jouw vriend(in)? Breng haar/hem dan op de hoogte via e-mail.