• Gratis levering vanaf € 20
  • Altijd een winkel in je buurt
  • Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Ruim aanbod met 12 miljoen producten
  • Winkels
  • Verlanglijstje
  • Winkelmandje

Verlaten

Blake Crouch
Nederlands | Paperback
€ 15,99
+ 31 punten
Uitgave
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 20
Levering in de winkel of bij je thuis
of
Afhalen na 30 minuten
Ik haal af in

Omschrijving

Voor de fans van Twin Peaks, Lost en Shutter Island

Wayward Pines, de 10 delige tv-serie naar de boeken van Blake Crouch is te zien op Fox.

Verlaten, deel 3 in de Wayward Pines-trilogie
Het is drie weken geleden dat Secret Service-agent Ethan Burke is aangekomen in Wayward Pines in Idaho. In dit stadje wordt mensen verteld met wie ze moeten trouwen, waar ze komen te wonen en waar ze komen te werken. Hun kinderen wordt geleerd dat David Pilcher, de schepper van het stadje, god is. En niemand mag het stadje verlaten; een vraag stellen kan je zelfs het leven kosten.

Maar Ethan Burke heeft ontdekt wat voor verbijsterend geheim zich bevindt achter het onder stroom staand hek waarmee het stadje omgeven is, een hek dat het beschermt tegen de verschrikkelijke wereld erachter.
Burke ziet het als zijn plicht om de inwoners van Wayward Pines te vertellen dat ze een leugen leven en dat zij de enige zijn van wat ooit het menselijk ras was. Maar als Pilcher erachter komt dat zijn dekmantel hem ontnomen is, neemt hij op afschuwelijke wijze wraak...

Specificaties

  • ISBN-nummer: 9789045204277
  • Verschijningsdatum: 15/08/2014
  • Aantal bladzijden: 320
  • Uitgeverij: Karakter Uitgevers F-VERT
  • Afmetingen: 141 mm x 216 mm
  • Gewicht: 471 gr
  • Type: Boek
Toon meer

Beoordelingen

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 320
  • ISBN-nummer: 9789045204277
  • Taal: Nederlands
  • Verschijningsdatum: 15/08/2014