• Gratis levering in België vanaf € 25
  • Altijd een winkel in je buurt
  • Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Winkels
  • Verlanglijstje
  • Winkelmandje

The Seven or Eight Deaths of Stella Fortuna

A stunning novel about one extraordinary family's deep-buried secrets

Juliet Grames
Hardcover
€ 17,95
+ 35 punten
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

A perfect book club and holiday read that crosses from early 20th century Calabria to Connecticut and will appeal to fans of Captain Corelli's Mandolin, All the Light We Cannot See and Brooklyn.

Specificaties

  • Productcode (EAN): 9781473686274
  • Verschijningsdatum: 7/05/2019
  • Aantal bladzijden: 448
  • Uitgeverij: Hodder & Stoughton
  • Afmetingen: 223 mm x 145 mm
  • Gewicht: 556 g
Toon meer

Beoordelingen

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 448
  • Productcode (EAN): 9781473686274
  • Verschijningsdatum: 7/05/2019