• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

The Sandman

Lars Kepler
Paperback | Engels | Joona Linna
€ 13,45
+ 26 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

HE'LL STEAL YOU IN YOUR SLEEP The fourth gripping serial killer thriller in the No.1 bestselling Joona Linna series. Perfect for fans of Jo Nesbo.

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
512
Taal:
Engels
Reeks:

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9780008241841
Verschijningsdatum:
29/03/2018
Uitvoering:
Paperback
Afmetingen:
129 mm x 198 mm
Gewicht:
360 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 26 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
AANGERADEN

Cadeautips voor Vaderdag

van onze 600 specialisten
AANGERADEN
Cadeautips voor Vaderdag
AANGERADEN

Cadeautips voor juf of meester

van onze 600 specialisten
AANGERADEN
Cadeautips voor juf of meester
CADEAU

Gratis hoes

bij de Vivlio Touch Lux 5 e-reader
CADEAU
Vivlio Touch Lux 5 e-reader met gratis hoes
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.