• Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
Omwille van de aangepaste douaneformaliteiten m.b.t. de Brexit, is de levertermijn van Engelstalige boeken op dit moment iets langer. Onze excuses voor het ongemak.
  • Winkels
  • Verlanglijstje
  • Winkelmandje

The Sandman

Lars Kepler
Paperback | Engels
€ 11,95
+ 23 punten
Uitvoering
Taal
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25
Gratis levering in je Standaard Boekhandel
Haal af binnen de 5 werkdagen nadat je bestelling klaarligt

Omschrijving

HE'LL STEAL YOU IN YOUR SLEEP The fourth gripping serial killer thriller in the No.1 bestselling Joona Linna series. Perfect for fans of Jo Nesbo.

Specificaties

  • Productcode (EAN): 9780008241841
  • Verschijningsdatum: 29/03/2018
  • Aantal bladzijden: 512
  • Uitgeverij: Harpercollins UK
  • Reeks: Joona Linna
  • Afmetingen: 129 mm x 200 mm
Toon meer

Beoordelingen

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 512
  • Productcode (EAN): 9780008241841
  • Taal: Engels
  • Verschijningsdatum: 29/03/2018
  • Reeks: Joona Linna