• Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

The Boyfriend

Laura Southgate
Paperback
€ 18,45
+ 36 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

A disconcerting novel of first loves and dangerous relationships perfect for fans of Nell Zink, Olivia Laing and Sally Rooney

Specificaties

Toon meer

Beoordelingen

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 272

Eigenschappen

  • Productcode (EAN): 9780349726304
  • Verschijningsdatum: 6/02/2020
  • Uitvoering: Paperback
  • Afmetingen: 151 mm x 226 mm
  • Gewicht: 332 g