Tussen 12 en 14 uur vandaag kan de activatie van je e-books vertraging oplopen. E-books die je bestelt tussen 12 en 14 uur, worden vanaf 14 uur geactiveerd.
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
Tussen 12 en 14 uur vandaag kan de activatie van je e-books vertraging oplopen. E-books die je bestelt tussen 12 en 14 uur, worden vanaf 14 uur geactiveerd.
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

The Agathas

Kathleen Glasgow, Liz Lawson
Hardcover | Engels | An Agathas Mystery
€ 20,45
+ 40 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

INSTANT NEW YORK TIMES BESTSELLER - Who killed Brooke Donovan? It's the biggest mystery of the summer, and everyone in Castle Cove thinks it's the wrong guy. Fans of One of Us Is Lying and Riverdale can't miss this page-turning who-done-it that's sure to be the next must read Young Adult thriller!

Last summer, Alice Ogilvie's basketball-star boyfriend Steve dumped her. Then she disappeared for five days. She's not talking, so where she went and what happened to her is the biggest mystery in Castle Cove. Or it was, at least. But now, another one of Steve's girlfriends has vanished: Brooke Donovan, Alice's ex-best friend. And it doesn't look like Brooke will be coming back. . .

Enter Iris Adams, Alice's tutor. Iris has her own reasons for wanting to disappear, though unlike Alice, she doesn't have the money or the means. That could be changed by the hefty reward Brooke's grandmother is offering to anyone who can share information about her granddaughter's whereabouts. The police are convinced Steve is the culprit, but Alice isn't so sure, and with Iris on her side, she just might be able to prove her theory.

In order to get the reward and prove Steve's innocence, they need to figure out who killed Brooke Donovan. And luckily Alice has exactly what they need--the complete works of Agatha Christie. If there's anyone that can teach the girls how to solve a mystery it's the master herself. But the town of Castle Cove holds many secrets, and Alice and Iris have no idea how much danger they're about to walk into.

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
416
Taal:
Engels
Reeks:

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9780593431115
Verschijningsdatum:
3/05/2022
Uitvoering:
Hardcover
Bestandsformaat:
Genaaid
Afmetingen:
147 mm x 218 mm
Gewicht:
521 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 40 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
CADEAU

2+1 GRATIS

op boeken voor elke leesvoorkeur
CADEAU
Zomeractie: 2+1 GRATIS
BESTE WINKELKETEN

Bekroon jij ons

tot Beste Winkelketen? Breng nu jouw stem uit!
BESTE WINKELKETEN
Beste Winkelketen
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
Ebook kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.