• Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

Niemand zeggen

Karen Rose
Paperback | Nederlands | Romantic suspense | nr. 1
€ 12,50
+ 25 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25
Gratis levering in je Standaard Boekhandel
of
Ik haal af in

Omschrijving

Karen Rose schreef een nieuwe meesterlijke thriller: ‘Niemand zeggen’. Voor de fans van Tess Gerritsen en Karin Slaughter.

De enige uitweg die Mary Grace Winters ziet om een gewelddadig huwelijk te ontvluchten, is het in scène zetten van haar eigen dood en die van haar zoon Tom.
Voorzien van een nieuwe identiteit, in een nieuwe stad, heeft ze als Caroline Stewart een solide leven opgebouwd. De nachtmerrie die ze negen jaar geleden verliet raakt steeds verder op de achtergrond. Ze lijkt er zelfs in te slagen een liefdesrelatie op te bouwen met Max Hunter, hoogleraar aan de universiteit waar ze werkt. Maar wanneer haar verleden zich openbaart en haar man haar op het spoor is, en stalkt realiseert ze zich dat hij niet zal rusten voordat hij haar - en alles en iedereen om haar heen - vernietigd heeft…

Karen Rose is de koninging van de Romantic Suspense.

Specificaties

Toon meer

Beoordelingen

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 427
  • Taal: Nederlands
  • Reeks: Romantic suspense
  • Reeksnummer: nr. 1

Eigenschappen

  • Productcode (EAN): 9789026149061
  • Verschijningsdatum: 11/06/2019
  • Uitvoering: Paperback
  • Afmetingen: 140 mm x 215 mm
  • Gewicht: 488 g