• Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

Miss you

(omdat ik je mis)

Kate Eberlen
Paperback | Nederlands
€ 10,00
+ 20 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

De roman Miss You (Omdat ik je mis) van Kate Eberlen is een verhaal over een onvergetelijke liefde. Een ontroerende, betoverende roman die je recht in het hart raakt. Een aanrader voor liefhebbers van David Nicholls en Jojo Moyes.

Wat als twee mensen die voor elkaar gemaakt zijn elkaar steeds mislopen?

Een secondelang kijken ze elkaar in de ogen, en dan is het moment weer voorbij. Tess en Gus keren terug naar hun eigen levens. Wat ze niet weten is dat ze voor elkaar zijn gemaakt.
In de jaren die volgen blijven ze gescheiden door de tijd en het lot. Ze leven hun levens vol stralende en donkere dagen en er is geen enkele kans dat ze elkaar ontmoeten. Of toch wel? Wanneer breekt het moment voor hun Grote Liefde eindelijk aan?

Specificaties

  • Productcode (EAN): 9789024577507
  • Verschijningsdatum: 7/09/2017
  • Aantal bladzijden: 462
  • Uitgeverij: Luitingh Sijthoff
  • Auteur(s): Kate Eberlen
  • Afmetingen: 135 mm x 210 mm
Toon meer

Beoordelingen

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 462
  • Taal: Nederlands

Eigenschappen

  • Productcode (EAN): 9789024577507
  • Verschijningsdatum: 7/09/2017
  • Uitvoering: Paperback
  • Afmetingen: 135 mm x 210 mm
  • Gewicht: 585 g