• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

In the Province of Saints E-BOOK

A Novel

Thomas O'Malley
E-book | Engels
€ 11,99
+ 11 punten
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Onmiddellijk geleverd via e-mail

Omschrijving

O'Malley sets a haunting local mystery against the tense backdrop of a country tormented by bloodshed and deep schisms.

In the tradition of Seamus Deane and John McGahern, a stirring, beautifully written, but unsentimental portrait of an Irish boyhood.

Thomas O'Malley's work has appeared in literary journals such as "Ploughshares, Glimmer Train, Shenandoah, Gulf Stream, and "Blue Mesa Review".

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
320
Taal:
Engels

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9780316028486
Verschijningsdatum:
2/09/2007
Uitvoering:
E-book
Beveiligd met:
Adobe DRM
Bestandsformaat:
ePub
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 11 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
SOLDEN

Tot 50% korting

op boeken, muziek en series
SOLDEN
Solden: tot 50% korting
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.