• Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

In Paris with You

Clementine Beauvais
Hardcover | Engels
€ 25,45
+ 50 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

For fans of Eleanor & Park and Emergency Contact, Clementine Beauvais' In Paris with You is a sweeping romance about the love that got away that #1 New York Times bestselling author Nicola Yoon calls "pure delight."

Eugene and Tatiana could have fallen in love, if things had gone differently. If they had tried to really know each other, if it had just been them, and not the others. But that was years ago and time has found them far apart, leading separate lives.

Until they meet again in Paris.

What really happened back then? And now? Could they ever be together again after everything?

Specificaties

  • Productcode (EAN): 9781250299161
  • Verschijningsdatum: 8/01/2019
  • Aantal bladzijden: 272
  • Uitgeverij: Wednesday Books
  • Auteur(s): Clementine Beauvais
  • Afmetingen: 142 mm x 216 mm
Toon meer
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 272
  • Taal: Engels

Eigenschappen

  • Productcode (EAN): 9781250299161
  • Verschijningsdatum: 8/01/2019
  • Uitvoering: Hardcover
  • Bestandsformaat: Genaaid
  • Afmetingen: 142 mm x 216 mm
  • Gewicht: 317 g