• Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Winkels
  • Verlanglijstje
  • Winkelmandje

Girls of Paper and Fire

Natasha Ngan
€ 19,45
+ 38 punten
Uitvoering

Omschrijving

Memoirs of a Geisha meets The Selection in this stunning YA fantasy novel. Perfect for fans of Renee Ahdieh, Laini Taylor and Sabaa Tahir.

Specificaties

Toon meer

Beoordelingen

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

Eigenschappen

  • Productcode (EAN): 9781529337204
  • Verschijningsdatum: 6/11/2018
  • Uitvoering: Hardcover
  • Afmetingen: 242 mm x 164 mm
  • Gewicht: 662 g