• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Boeken
  2. Fictie
  3. Kinderboeken & Jeugdboeken
  4. Darcy Dolphin and the Best Birthday Ever!

Darcy Dolphin and the Best Birthday Ever!

Sam Watkins
Paperback | Engels | Darcy Dolphin
€ 10,95
+ 21 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 30 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

Clarice Bean meets Finding Dory in this laugh-out-loud diary set under the sea! Darcy Dolphin and friends are back for some more underwater adventures! In the third book of the series Darcy joins the Sea Trouts, whose motto is 'Lend a Fin'. But Darcy's attempts to be helpful don't exactly go swimmingly... and soon there's chaos at the pet exercise class, an extremely grumpy resident at the Retired Sharks home and a plankton on the run! Can Darcy sort it all out and still have time to throw Ozzie Octopus the best birthday party ever? The third in a brilliantly funny new illustrated fiction series for boys and girls aged 6 years +. Perfect for fans of The Unbelievable Top Secret Diary of Pig by Emer Stamp, Barry Loser, the Wigglesbottom Primary series by Pamela Butchart and the Daisy books.

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
176
Taal:
Engels
Reeks:

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9781405284240
Verschijningsdatum:
1/02/2019
Uitvoering:
Paperback
Bestandsformaat:
Trade paperback (VS)
Afmetingen:
127 mm x 196 mm
Gewicht:
181 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 21 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
EXCLUSIEF BIJ ONS

Schenk jezelf of iemand die je liefhebt

dit XL-formaat boek met o.a. 100 iconische HLN-voorpagina's
EXCLUSIEF BIJ ONS
Het Laatste Nieuws - Onze geschiedenis in 100 voorpagina's
GESCHENKTIPS

Verwen je papa

met een prachtig cadeau voor Vaderdag
GESCHENKTIPS
Geschenktips voor Vaderdag
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.