• Gratis levering in België vanaf € 20
  • Altijd een winkel in je buurt
  • Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Ruim aanbod met 12 miljoen producten
  • Winkels
  • Verlanglijstje
  • Winkelmandje

Completely Cassidy - Drama Queen

Drama Queen

Tamsyn Murray
Engels | Paperback
€ 8,45
+ 16 punten
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 20
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

Cassidy cant wait to enrol at Dance and Drama Academy summer school! She's always dreamed of discovering her hidden talent - could she be a star in the making? But as auditions loom, Cassidy is gripped by stage fright. What if Cassidy's stage debut turns out to be an all-singing, all-dancing disaster? Laugh-out-loud with a big dollop of bonkers, this is a fantastically fresh series with huge girl appeal. Sparkling, commercial writing, perfect for fans of Cathy Cassidy, Kelly McKain and Liz PichonFun design packed with letters, emails, blog posts, quizzes, lists and doodles.

Specificaties

  • ISBN-nummer: 9781474906999
  • Verschijningsdatum: 1/01/2016
  • Aantal bladzijden: 256
  • Uitgeverij: Usborne Publishing
  • Reeks: Completely Cassidy
  • Nummer in reeks: 3
  • Afmetingen: 129 mm x 196 mm
  • Gewicht: 226 g
  • Type: Boek
Toon meer

Beoordelingen

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 256
  • ISBN-nummer: 9781474906999
  • Taal: Engels
  • Verschijningsdatum: 1/01/2016
  • Reeks: Completely Cassidy
  • Nummer in reeks: 3