Tussen 12 en 14 uur vandaag kan de activatie van je e-books vertraging oplopen. E-books die je bestelt tussen 12 en 14 uur, worden vanaf 14 uur geactiveerd.
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
Tussen 12 en 14 uur vandaag kan de activatie van je e-books vertraging oplopen. E-books die je bestelt tussen 12 en 14 uur, worden vanaf 14 uur geactiveerd.
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

Blood of the Gods

David Mealing
Paperback | Engels | Ascension Cycle | nr. 2
€ 22,95
+ 45 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

The battle is over, but war lies ahead in the second book of the epic fantasy trilogy that pits humans against gods in a contest for the fate of the world.

The battle for the city is over, but the aftermath of a revolution is never simple. . .

Sarine begins to experience visions, ones which make her dragon familiar sicker every day. Erris pushes toward conquest and the need to expand her territory and restore her power. And, exiled from his tribe, Arak'Jur apprentices himself to a deadly master.

Faced with the threat of a return to the days of darkness, the heroes begin to understand the depth of the sacrifices required from them. To protect their world, they'll have to stand and fight once more.

Read this second book in this gripping, vibrant, and imaginative addition to the epic fantasy canon for readers of Brandon Sanderson, Brian McClellan, and Miles Cameron.

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
736
Taal:
Engels
Reeks:
Reeksnummer:
nr. 2

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9780316552349
Verschijningsdatum:
21/08/2018
Uitvoering:
Paperback
Bestandsformaat:
Trade paperback (VS)
Afmetingen:
157 mm x 234 mm
Gewicht:
748 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 45 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
CADEAU

2+1 GRATIS

op boeken voor elke leesvoorkeur
CADEAU
Zomeractie: 2+1 GRATIS
BESTE WINKELKETEN

Bekroon jij ons

tot Beste Winkelketen? Breng nu jouw stem uit!
BESTE WINKELKETEN
Beste Winkelketen
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
Ebook kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.