• Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Winkels
  • Verlanglijstje
  • Winkelmandje
  1. Home
  2. Zoekresultaten

Resultaten gefilterd op "UNIEBOEK | HET SPECTRUM"

4 569 resultaten

Filteren
  • Midnight sun

    Stephenie Meyer

    • Hardcover | Nederlands
    • Het langverwachte nieuwe boek van Stephenie Meyer ? Twilight is terug! Toen Edward Cullen en Bella Swan elkaar ontmoetten in Twilight werd er een icon... Lees meer
    € 22,99
    of
    of
  • Everyday fresh

    Donna Hay

    • Paperback | Nederlands
    • Elke dag supervers, supersnel en superlekker De onbetwiste koningin van heerlijke gerechten die makkelijk te maken zijn maar er spectaculair uitzien: ... Lees meer
    € 29,99
    of
    of
  • Het blue zones kookboek

    Dan Buettner

    • Hardcover | Nederlands
    • Het blue zones kookboek: 100 heerlijke recepten om zelf ook minimaal 100 mee te worden! Dan Buettner is d? National Geographic onderzoeker die de blue... Lees meer
    € 25,00
    of
    of
  • De antwoorden op de grote vragen

    Stephen Hawking

    • Paperback | Nederlands
    • De wereldberoemde wetenschapper en bestsellerauteur Stephen Hawking laat ons zijn laatste ideeën over de grootste vragen van het universum na in dit b... Lees meer
    € 10,00
    of
    of
  • Het 6 minuten dagboek - PUUR

    Dominik Spenst

    • Hardcover | Nederlands
    • 6 minuten schrijven per dag maakt je gelukkiger: ga door met je positieve focus op de dag Je hebt Het 6 minuten dagboek volgeschreven, en je wilt je f... Lees meer
    € 16,99
    of
    of
  • Burn after writing

    Sharon Jones

    • Paperback | Nederlands
    • De Nederlandse editie van de internationale bestseller Burn after writing ! Hoe eerlijk ben jij als niemand kijkt? Het lijkt wel alsof de wereld allee... Lees meer
    € 11,99
    of
    of
  • Het aanzien van 2020

    Han Van Bree

    • Hardcover | Nederlands
    • Han van Bree blikt terug op het jaar 2020 In Het aanzien van 2020 geeft Han van Bree op zijn bekende en veelgeprezen manier een overzicht van twaalf m... Lees meer
    € 20,99
    of
    of
  • De Habsburgers

    Martyn Rady

    • Hardcover | Nederlands
    • De complete geschiedenis van een van de machtigste dynastie?n aller tijden 'De Habsburgers is meeslepend, kleurrijk en aangrijpend, maar ook nauwkeuri... Lees meer
    € 39,99
    of
    of
  • Girl 6

    Mirjam Mous

    • Hardcover | Nederlands
    • Oude bekenden uit Boy 7 in een splinternieuw verhaal Girl 6 gaat over de onhandige Summer. Ze is de enige kleindochter van het echtpaar Rogers, dat in... Lees meer
    € 9,99
  • De magische apotheek

    Anna Ruhe

    • Hardcover | Nederlands
    • met uitneembare kaart Een magisch verhaal voor de fans van Harry Potter en Nevermoor! Het ruikt vreemd in de oude villa, naar? naar wel duizend dingen... Lees meer
    € 9,99
    of
    of
  • Het Laura's Bakery Kinderbakboek

    Laura Kieft

    • Met spiraalrug | Nederlands
    • Laura Kieft: Het Laura?s Bakery Kinderbakboek ? 30 stap-voor-stap recepten voor kinderen Isbn 9789462502574 | gebonden met spiraalband 96 blz. | ? 20,... Lees meer
    € 20,00
    of
    of
  • Het bal der gekken

    Us76865

    • Hardcover | Nederlands
    • Laat je onderdompelen in het Parijs van de belle ?poque ? winnaar van de?Prix Renaudot 2019 Parijs, 1885. Ieder jaar wordt er een Bal der Gekken georg... Lees meer
    € 21,99
  • De magische apotheek 2

    Anna Ruhe

    • Hardcover | Nederlands
    • Het spannende tweede boek over de magische apotheek! Lucie heeft een groot geheim. Diep onder haar huis heeft ze een verborgen ruimte gevonden: een ma... Lees meer
    € 16,99
    of
    of
  • Intermittent fasting doe je zo!

    Hannah Vreugdenhil

    • Paperback | Nederlands
    • Hannah Vreugdenhil is auteur van High protein en coauteur van Personal Body Plan - the recipe guide. Daarnaast begeleidt zij mensen met haar coachings... Lees meer
    € 15,99
    of
    of
  • Feitenkennis

    Hans Rosling

    • Paperback | Nederlands
    • Op eenvoudige vragen over wereldwijde trends geven we systematisch de verkeerde antwoorden. In Feitenkennis legt hoogleraar Internationale Gezondheid ... Lees meer
    € 9,99
    of
    of
  • De magische apotheek 4

    Anna Ruhe

    • Hardcover | Nederlands
    • De magische apotheek - Het toernooi van de parfumeurs Lucie Alvenstein weet het zeker: er schuilt meer achter de uitnodiging die ze heeft ontvangen. H... Lees meer
    € 16,99
    of
    of
24 van 4 569 resultaten getoond