• Gratis levering in België
  • Altijd een winkel in je buurt
  • Ruim aanbod met 12 miljoen producten

Onze winkels zijn momenteel gesloten. Online bestellen kan nog steeds 24/7, en we leveren alle bestellingen tijdelijk GRATIS aan huis (ongeacht het bedrag dat je besteedt).
Hou er wel rekening mee dat je pakketje door de grote drukte vertraging kan oplopen. Bij vragen kan een reactie van onze klantendienst ook iets langer op zich laten wachten.
Bedankt voor je begrip.

Wil je meer weten over onze service tijdens de coronacrisis? Bekijk hier alvast de meestgestelde vragen van de afgelopen weken.

  • Winkels
  • Verlanglijstje
  • Winkelmandje

Resultaten gefilterd op "J.D. Barker"

15 resultaten

  • Vergeef me

    J.D. Barker

    • Nederlands | Paperback
    • J.D. Barker Vergeef meDeel 3 van de Sam Porter-serieHet overdonderende slotdeel van de Sam Porter-trilogieVoor de fans van M.J. Arlidge, Daniel Cole e...
    € 20,00
  • Het vijfde meisje

    J.D. Barker

    • Nederlands | Paperback
    • ‘Dit boek blaast je omver, een van de beste die ik tot nu toe heb gelezen.’ Clemens Gommers, Broese Boekverkopers Utrecht over Horen, zien, zwijgen ‘D...
    € 15,99
  • Horen, zien, zwijgen

    J.D. Barker

    • Nederlands | Paperback
    • IJzingwekkend boek van een groot nieuw thrillertalent, voor de fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge De film- en televisierechten zijn verkocht aan ...
    € 11,00
  • The Fourth Monkey

    J.D. Barker

    • Engels | Paperback
    • 'The Fourth Monkey has one of the most ingenious openings that I've read in years. This thriller never disappoints.'James Patterson 'Superbly construc...
    € 9,95
  • The Fifth to Die

    J.D. Barker

    • Engels | Paperback
    • 'J.D. Barker is a one-of-a-kind writer and that's a rare and special thing. Stephen King comes to mind and Lee Child, John Sanford. All one-of-a-kinds...
    € 16,95
  • The Fifth to Die

    J.D. Barker

    • Engels | E-book
    • ‘J.D. Barker is a one-of-a-kind writer and that’s a rare and special thing. Stephen King comes to mind and Lee Child, John Sanford. All one-of-a-kinds...
    € 6,29
  • Le quatrième singe

    J.D. Barker

    • Frans | E-book
    • Depuis cinq ans, «le tueur aux quatre singes» terrorise les habitants de Chicago. Son mode opératoire est toujours le même: avant de tuer une femme ki...
    € 6,99
  • Dracul

    J.D. Barker, Dacre Stoker

    • Engels | Paperback
    • The prequel to Dracula, inspired by notes and texts left behind by the author of the classic novel, Dracul is a supernatural thriller that reveals not...
    € 16,95
15 van 15 resultaten getoond