• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  1. Holly Miller

Auteurs: boeken van Holly Miller

Auteurs: boeken van Holly Miller

Standaard Boekhandel

Niet te missen boeken van Holly Miller

Twee levens met jou

Holly Miller

  • Paperback | Nederlands
  • Liefdevolle roman voor de lezers van Josie Silver, Jenny Colgan en Jojo Moyes. Lucy staat op een kruispunt in haar leven. Ze heeft net haar ondankbare... Lees meer
of
of

Standaard Boekhandel

Alleen bij ons

GESCHENKEN

Dé 60 must-haves van het najaar

voor jou geselecteerd
GESCHENKEN
Standaard Boekhandel: 10 procent korting must-haves
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Alle boeken van Holly Miller

28 resultaten

Filteren
  • Twee levens met jou

    Holly Miller

    • Paperback | Nederlands
    • Liefdevolle roman voor de lezers van Josie Silver, Jenny Colgan en Jojo Moyes. Lucy staat op een kruispunt in haar leven. Ze heeft net haar ondankbare... Lees meer
    € 21,99
    of
    € 21,99
    of
  • Twee levens met jou

    Holly Miller

    • E-book | Nederlands
    • Liefdevolle roman voor de lezers van Josie Silver, Jenny Colgan en Jojo Moyes. Lucy staat op een kruispunt in haar leven. Ze heeft net haar ondankbare... Lees meer
    € 4,99 € 13,99
    € 4,99 € 13,99
  • The Sight of You

    Holly Miller

    • Paperback | Engels
    • The Light We Lost meets How to Walk Away in this romantic and page-turning debut that poses a heartbreaking question: Would you choose love, if you kn... Lees meer
    € 18,45
    € 18,45
  • Een glimp van jou

    Holly Miller

    • Paperback | Nederlands
    • Zou jij voor liefde kiezen als je weet hoe het afloopt? Joel is bang voor de liefde en laat niets of niemand te dichtbij komen. Callie werkt in de pla... Lees meer
    € 21,99
    of
    € 21,99
    of
  • The Sight of You

    Holly Miller

    • Hardcover | Engels
    • The Light We Lost meets How to Walk Away in this romantic and page-turning debut that poses a heartbreaking question: Would you choose love, if you kn... Lees meer
    € 28,45
    € 28,45
  • What Might Have Been

    Holly Miller

    • E-book | Engels
    • THE UNFORGETTABLE NEW NOVEL FROM THE BESTSELLING AUTHOR OF THE SIGHT OF YOU One split-second decision. Two different love stories. Lucy's life is at a... Lees meer
    € 7,99
    € 7,99
  • Google Classroom

    Holly Miller

    • Paperback | Engels
    • Make your Classroom Really Digital! If you are a Teacher and you are looking for a complete guide on Google Classroom to improve learning outcomes of ... Lees meer
    € 16,95
    € 16,95
  • The Sight of You

    Holly Miller

    • Hardcover
    • An unforgettable and life-affirming love story, that will make your heart soar on one page and break on the next. Lees meer
    € 18,45
    € 18,45
  • Google Classroom + Google Apps

    Holly Miller

    • Hardcover | Engels
    • Your Customers Will Never Stop to Use this Awesome Guide Make your Classroom Really Digital! If you are a Teacher and you are looking for a complete g... Lees meer
    € 39,95
    € 39,95
  • Google Classroom

    Holly Miller

    • Paperback | Engels
    • Make your Classroom Really Digital! If you are a Teacher and you are looking for a complete guide on Google Classroom to improve learning outcomes of ... Lees meer
    € 29,45
    € 29,45
  • Een glimp van jou

    Holly Miller

    • E-book | Nederlands
    • Zou jij voor liefde kiezen als je weet hoe het afloopt? Joel is bang voor de liefde en laat niets of niemand te dichtbij komen. Callie werkt in de pla... Lees meer
    € 4,99 € 7,99
    € 4,99 € 7,99
  • Cuando Soñe Contigo

    Holly Miller

    • Boek | Spaans
    • Una historia de amor como ninguna otra.Joel esconde un secreto. Desde que era pequeño, tiene sueños proféticos sobre sus seres queridos. Son visiones ... Lees meer
    € 29,45
    € 29,45
  • Google Classroom

    Holly Miller

    • Paperback | Engels
    • Make your Classroom Really Digital! If you are a Teacher and you are looking for a complete guide on Google Classroom to improve learning outcomes of ... Lees meer
    € 21,45
    € 21,45
  • The Sight of You

    Holly Miller

    • Paperback | Engels
    • An unforgettable and life-affirming love story, that will make your heart soar on one page and break on the next. Lees meer
    € 12,95
    € 12,95
  • Ein letzter erster Augenblick

    Holly Miller

    • Paperback
    • Würdest du dich für die große Liebe entscheiden, wenn du wüsstest, wie sie endet? Seit seiner Kindheit lebt Joel als Einzelgänger, der niemanden ... Lees meer
    € 14,95
    € 14,95
  • Google Classroom

    Holly Miller

    • Hardcover | Engels
    • Make your Classroom Really Digital! If you are a Teacher and you are looking for a complete guide on Google Classroom to improve learning outcomes of ... Lees meer
    € 34,45
    € 34,45
  • Google Classroom + Google Apps

    Holly Miller

    • Paperback | Engels
    • Your Customers Will Never Stop to Use this Awesome Guide Make your Classroom Really Digital! If you are a Teacher and you are looking for a complete g... Lees meer
    € 26,45
    € 26,45
  • What Might Have Been

    Holly Miller

    • Paperback | Engels
    • The Two Lives of Lydia Bird meets This Time Next Year in a sliding-doors style romance and coming-to-self story about fate, chance, and the choices we... Lees meer
    € 23,95
    € 23,95
  • Mon rêve, c'est toi

    Holly Miller

    • E-book | Frans
    • Coup de foudre prémonitoire à Londres pour une belle comédie romantique. Joel a peur de l’avenir Depuis sa tendre enfance, il est hanté par des rêves,... Lees meer
    € 14,99
    € 14,99
  • The Sight of You

    Holly Miller

    • E-book | Engels
    • THE RICHARD AND JUDY BOOK CLUB PICK 'Unique and breathtaking and painful and broken and perfect . . . just like love ' Jodi Picoult 'Exquisitely writt... Lees meer
    € 4,49
    € 4,49
24 van 28 resultaten getoond

Standaard Boekhandel

Gerelateerd aan Holly Miller